Březen 2017

30. nejlepší film na CSFD

12. března 2017 v 19:01 | Percabeth |  Reviews
Dnes mám konečně čas napsat recenzi k filmu Logan. Viděla jsem ho 4.3. a teprve dneska mám na článek čas, takže alou nato!


Ano, je to už 17 let, co Hugh Jackman (Logan) natočil první film o X-Menech. Tento film zvaný Logan: Wolverine je prohlášený za poslední X-Menovský film, kde bude hrát Hughie. Myslím, že natočí pokračování, proto to nenazývám koncem série.

A Cure for Wellness - small review

2. března 2017 v 16:42 | Percabeth |  Reviews
Ahojky, rozhodla jsem se, že dnes napíšu malou recenzi na film Lék na Život, který jsem nedávno viděla v kině a který mě velice zaujal. ;)

V hlavních rolích zde můžete vidět Danea DeHaana (Amazing Spider-Man), Jasona Issacsa (Harry Potter) anebo Miu Goth (Everest)

Stručný děj: Mladý hoch Lockhart dostane úkol od svých nařízených a to přivést ze senatoria pana Pembrokea, nepostradatelného člověka v jejich firmě. Lockhart se tedy vydává do Švýcarska, do zastrčeného kouta Alp. Toto záhadně vyhlížející senatorium poskytuje léčbu a očistu od moderního světa. Jenže jak zde pobývá mladý Lockhart, zjišťuje, že pobyt zde není až tak zázračný a ne tolik dobrovolný, jak si sami pacienti myslí.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan: Wolverine

1. března 2017 v 10:17 | Percabeth |  Premiéry

Tak tady máme dalšího a tentokrát posledního X-mena, který příjde na plátna kin. Těšit se na něj můžete 2.3. což už je zítra .. pááni, dost jsem zvědavá, jaký ten film bude :D


Zde je trailer:


A tady máte pár zajímavostí k filmu:
Hugh Jackman navrhl jako svého nástupce do role Wolverina Toma Hardyho.

Hugh Jackman je již podeváté Wolverinem, je také jediným hercem, který se objevil v každém filmu celé X-Menovské série.

Film je volně inspirován populárním komiksem "Old Man Logan," který se odehrává v postapokaliptické utopické budoucnosti, ve které je Logan starý a šedivý. Komiks je na poměry Marvelu velmi krvavý a násilný.