Listopad 2016

Man Down (2016)

23. listopadu 2016 v 11:51 | Percabeth |  Actors, Actresses
Nedávno jsem zkoukla trailer na nový film Man Down. Hlavní roli si zde střihne můj oblíbenec Shia LaBelouf, dále Jai Courtney, kterého můžete znát ze série Divergence, nebo ze Suicide Squad, a taky zde hraje Kate Mara, kterou jste mohli vidět ve skvělém Marťanovi.


Stydia - another best couple ever

21. listopadu 2016 v 12:33 | Percabeth
Když jsem zkoukla všechny série seriálu Teen Wolf, dočista jsem se do něj zamilovala. Jediný pár, který mě dost zaujal a kterému fandím je Lydia a Stiles -> Stydia


Bromas - 3. kapitola

5. listopadu 2016 v 22:51 | Percabeth |  Thomas and Brenda
Tak jsem zde s další kapitolou, doufám, že se vám bude líbit :)


Přehodil jsem batoh přes rameno, opřel se o sloup, kde jsme zrovna zastavili na malou pauzu. Brenda se teď většinou času věnovala jen svým starým přátelům. Kdoví, jak dlouho se neviděli.
Přišel ke mě jeden z nich a představil se jako Paul. "Vypadá to tady pěkně opuštěně. Zde nanajdeme ani žádné raply." Pohlédl jsem na něj. "Radši to neříkej, nebo na nás v nějaké zatáčce vykouknou." Paul se zasmál.
Po dvou minutách jsme vyrazili dál a po hodině chůze, kdy už jsme vyšli z města a před sebou byla jen poušť, jsem konečně začal poznávat okolí.
Než jsem stihl něco říct, Brenda vyhrkla: "Jsme tady." Chvíli jsem koukal na budovu, kterou jsem nenáviděl víc, než cokoli jiného. Byli jsme od ní asi 500 metrů, kvůli bezpečné vzdálenosti. Pohlédl jsem na Brendu a chvilku jsem jen hleděl do jejich očí. Poté jsem přikývl, pročísl si vlasy, s upravením popruhů batohu jsem se dal do kroku. Tentokrát jsm byli všichni opatrní a snažili jsme se jít bez jakýchkoli prudkých pohybů.