Říjen 2016

1. kapitola - Island

26. října 2016 v 13:40 | Percabeth |  Island

1.


Slyšela jsem bzukot včel kousek od mé hlavy a když jsem otevřela oči, zabolely mě spánky, takže jsem ihned oči zavřela a promnula si bolavé místa. Když jsem znovu otevřela oči, spatřila jsem jen čistou oblohu bez mráčků.
Rozhodla jsem se zvednout hlavu a posadit se, a tak jsem to udělala, jenže mi znenadání škubla bolest v levé noze. Při té bolesti jsem se prohnula a přes zuby zaskučela. Nechtěla jsem vědět, co se mi stalo, ale nedalo mi to a prohlédla jsem si stehno, které momentálně bylo probodnuté kouskem větve. Zaskučela jsem znovu, zhluboka se nadechla a vydechla. Vyčerpaně jsem se opřela o nejbližší strom, ke kterému jsem se tak tak doplazila a zavřela jsem oči. Pořád jsem doufala, že jsem ve snu, ale příšerná bolest mi pořád připomínala tohle podivné místo a tuhle podivnou situaci.
Letěla jsem přece.. letadlem.. do no, kde že.. jo, do Kalifornie. Letadlo nikde nevidím a jediné, co vnímám je ta úrputná bolest v noze.

Nová povídka na cestě

26. října 2016 v 12:05 | Percabeth |  What´s new
Nedávno jsem začala psát další povídku a mám tři čtenáře, kteří mi neustále opakují, ať to dám na blog, takže jsem se rozhodla že vám tady budu psát 2 povídky. :)

Nová povídka má název Island, napsala jsem krátký úvod, tak ho sem dám, aby jste věděli, o co půjde, ikdyž to je už z názvu dost očividné :D

Krátký úvod k povídce Island


Cesta do Kalifornie. Letadlo havaruje¨, přeživší se vyskutnou na ostrově a netuší, co se děje. Jsou schopní se sami uživit a najít cestu domů, nebo vzdají každičkou naději na návrat?

Brzy vydám 1. kapitolu, snad se bude líbít. ;)

Sirotčinec slečny Peregrinové

15. října 2016 v 18:06 | Percabeth |  Premiéry
Před nedávnem jsem měla tu možnost zhlédnout nový film od Tima Burtona. Hned poté jsem zjistila, že je i kniha, což jsem ráda slyšela a než jsem stihla něco udělat, mamka donesla z knihovny druhý a třetí díl. Takže jsem se hned vrhla do čtení a rozhodně toho nelituju! :)

Obaly knih:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Shannara Chronicles - další srdcovka <3

1. října 2016 v 11:21 | Percabeth |  Serials
Teď vážně lituji toho, že jsem se na Shannaru nekoukla dřív. :D


Seriál má prozatím jednu sérii a první série má 10 dílů.
Stručný děj:
Kouzelná moc stromu Ellcrys pomalu umírá, a tedy slábne i zabrána do tohoto světa proti pomstychtivým démonům. Strážce Země Allanon vyzývá Willa Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový strom, jen musí najít semínko.

Seriál mě naprosto zaujal a těším se tedy na 2 sérii, která vyjde příští rok. :)

Zdroj: Google.com, Edna.cz