Srpen 2016

Doctor Strange - brzy v kinech

31. srpna 2016 v 11:59 | Percabeth |  Premiéry
Letošní rok jsme měli to štěstí a mohli jsme vidět od Marvelu X-mena: Apocalypsu a Captaina Americu: Civil War. Tento rok, konkrétně na podzim se dočkáme dalšího trháku :D Film se jmenuje Doctor Strange a hlavní roli si zahraje proslavený Sherlockem herec Benedict Cumberbatch. Nevím přesně o co ve filmu jde, komiks jsem nečetla, takže se budu těšit a doufám, že mě film potěší. Určitě doporučuji, přestože jsem viděla jen trailer :)

Hodím Vám sem ukázku:

Zdroj: Youtube.com

Zmínka č. 3!

8. srpna 2016 v 10:22 | Percabeth |  Zmínkové okno
Došla jsem k názoru, že bych vám měla doporučit další filmek. Po dlouhé době promýšlení mě napadl film s názvem How I live now. V hlavní roli můžete vidět Saoirse Ronan, která se proslavila ze snímku Pevné pouto nebo Byzantium.


Stručný děj:
Daisy žije komlikovaný život zahrnující deprese, vztek na všechny a sebepoškozování. Proto se jí rodiče rozhodnou poslat k tetě Penny na anglický venkov. Daisy se tedy bezradostně přesune do Anglie, průběhem času však zjišťuje, že se jí tam líbí a navíc se jí líbí i její bratranec Edmund. Všechno by mohlo být úplně v pohodě, kdyby zrovna nehrozila 3. světová válka. Ta vtrhne do životů i Daisy a jejich příbuzných a nyní musí bojovat o svou svobodu a o svůj život.

9/10

Rozhodně vám všem film doporučuji. Je nabitý romantikou, akcí, napětím a zaručeně se nudit nebudete. ;)


Do kin nám pomalu putuje Suicide Squad

2. srpna 2016 v 10:43 | Percabeth |  Premiéry
Konečně se tento rok dočkáme další pecky :D teda, ne že bych jich bylo letos málo, ale zdá se mi, že tahle vážně uspěje :D

V překladu se film jmenuje Sebevražedný oddíl a děj je vlastně o tom, že tajná agentura A.R.G.U.S. vytvoří skupinku super padouchů, kteří si říkají právě Sebevražedný oddíl. Provedení jednotlivých úkolů vede k výměně za kratší tresty k odnětí jejich svobody.


Strašně se těším a co vy? snad jsem vás naladila na další dobrý film :D

Zdroj: Youtube.com, Csfd.cz