Listopad 2015

Recenze na Fakjů pane učiteli 2

4. listopadu 2015 v 18:52 | Percabeth |  Reviews
AhojSmějící se,
dnes jsem se rozhodla (protože jsem nevěděla, jak to napsat), udělat kratší recenzi na novou komedii na pokračování.. Fakjů pane učiteli 2. A jelikož mám na to hodně názorů a připomínek, tak se tady možná i trošku vypíšu. Snad si najdete trochu času na tento článek kliknout a nechat se inspirovat báječnou komedií. ;)

Film podle skutečné události

1. listopadu 2015 v 16:00 | Percabeth |  A další filmy...
Zdravím,
nedávno jsem byla na filmu, kterého se doopravdy bojím, který je podle skutečné události, a který mě doslova nadchmul.
Mluvím o Muž na laně. Film je natočený v Paříži a později i v New Yorku.

Stručný děj:

Philippe Petit (hlavní postava filmu) byl už od dětství fascinován uměním cirkusu a hodně moc toužil naučit se chodit po laně. Nakonec ho úspěšně začal učit známý cirkusák Papa Rudy. Když Philippe dospěl, vyhodili ho rodiče z domu, a tak se Philippe musel uživit jako pouliční umělec. Potkal zde také slečnu Annie, která se později stala jeho komplicem. Spolu vystupovali a navzájem se poznávali.
Philippe měl už dlouhou dobu sen. Sen, který byl docela nesplnitelný, dost nebezpečný a zcela bláznivý. Philippe se rozhodl přejít po laně mezi dvěma tehdejšími nejvyššími budovami v New Yorku.


Zdroj: Google.com

Opožděně.. Vše nejlepší!

1. listopadu 2015 v 15:46 | Percabeth |  Birthdays
Mooooooc se Vám omlouvám za pozdní poblahopřání ale zapomněla jsem, že 24. října oslavila Eliza Taylor své 26 narozeniny. Elis se narodila v Melbourne, její nejznámější role je asi Clarke v The 100.PRO TEBE Eliz:
"Přeji ti vše nejlepší, ať je v tobě hodně optimismu a určitě ať se ti daří
v reálném životě. ;)" (není okopírované odnikud)

Zdroj: Bing.cz, Google.com