Prosinec 2014

Hunger Games: Síla Vzdoru část 1

14. prosince 2014 v 15:08 | Percabeth |  Filmy
Konečně vyšel třetí díl trilogie Hunger Games: Síla Vzdoru část 1.Film by úžasný určitě si na něj zajděte. Doporučuji. :)Zdroj: Csfd.cz, Youtube.com, Google.com

Interstellar

14. prosince 2014 v 14:42 | Percabeth |  Filmy
Vyšel další film od Christophera Nolana. Jmenuje se Interstellar.

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.Určitě si na něj zajděte. Je to Sci-Fi, Dobrodružný a Mysteriózní.


Zdroj: Csfd.cz, Youtube.com, Google.com

Škatuláci (animovaný)

14. prosince 2014 v 13:39 | Percabeth |  Filmy
Tvůrci Koralíny a Normana a duchové natočili další animovaný film jménem Škatuláci.

V podzemních doupětech malého městečka jsou tvorové zvaní Škatuláci. Jednou prý dokonce ukradli malého kluka.
Chňapal, nerudný chlap s alergií na sýr má se Škatuláky nevyřízené účty, a proto jim ani na chvíli nedá pokoj.Tihle krabicoidní tvorové, nosící místo oblečení krabice od všeho možného, jsou ale velice plaší, a kdyby nepotřebovali kovové součástky pro svá udělátka, nikdy by své podzemní království neopouštěli. Lidí se bojí a drží se od nich co nejdál. Jedinou výjimkou je kluk jménem Vejce. Toho však za člověka nepovažují, protože ho jako mimino našli s krabicí naraženou na hrudníku, takže to logicky musel být taky Škatulák. Protože kořeny se zapřít nedají, podniká Vejce víc a víc dobrodružných výprav do světa lidí. Na jedné se seznámí s ďábelským plánem pana Chňapala, kterému představitelé Sýrečkova za pochytání všech Škatuláků přislíbili bílý klobouk jakožto symbol nejvyšší prestiže. Škatuláci potřebují pomoc. A ta přijde ze zcela nečekané strany.Pokud se vám líbí Coralína a Norman a duchové mělo by se vám líbit i tohle :) doporučuji :)

Zdroj: Csfd.cz, Youtube.com

Labyrint: Útěk (film i kniha)

14. prosince 2014 v 13:07 | Percabeth |  Filmy
V říjnu jsme byli na filmu Labyrint: Útěk a moc se nám líbil. Je to vážně skvělý děj a herci jsou taky fajn.
Tady je trailer:

Film by se vám mohl líbit. Je to fantasy, akční film. Natočený podle knihy. Doporučuji vám ho.


Zdroj: Youtube.com, Google.com