Srpen 2012

Nevíte, na co se kouknout??

23. srpna 2012 v 11:49 | Percabeth |  A další filmy...
Tak tenhle film jsem si užila protože tam hrál Robert Downey jr. a Keanu Reeves. Ale jinak jsem ho moc nepochopila takže vím že se na to podívám ještě jednou!!

Animovaný / Krimi / Drama / Sci-Fi
USA, 2006, 100 min
Obsah: Jak hluboko vidí snímač? Do vaší hlavy? Do vašeho srdce? Přichází Temný obraz, natočený podle románu legendárního autora žánru sci-fi Philipa K. Dicka, jehož podpis najdete na předlohách k filmům Blade Runner, Total Recall a Minority Report. Režisér Richard Linklater přenáší na plátno provokativní komiksovou formu. Čas: Blízká budoucnost. Místo: Předměstí. Příběh: Propletený, zábavný příběh o lidech závislých na látce D, příběh o vládě, která drze ničí své voliče - jejich občanská práva a osobní vztahy - jen aby je ochránila. Robert Downey Jr., Woody Harrelson, Winona Ryder a Rory Cochrane v rolích vyčerpaných přátel, ktěří se děsí špehů i jeden druhého. Keanu Reeves jako agent, který je zároveň jedním z přátel…až do chvíle, kdy se jeho osobnost rozdvojí. Vítejte ve světě paranoii. Buďte klidní, nikdo Vás nesleduje. Vážně!

Režie: Richard Linklater
Hrají: Keanu Reeves, Robert Downey Jr., Woody Harrelson, Rory Cochrane, Winona Ryder, Dameon Clarke, Leif Anders, Alex Jones...

Zdroj: Google.com, Csfd.cz

Životopis - Robert Downey jr.

23. srpna 2012 v 11:41 | Percabeth


Povolání: herec, zpěvák
Narození: 4. 4. 1965, New York City, New York, USA
Znamení: beran
Výška: 174 cm
Zdroj: Osobnosti.cz

Percy Jackson - video

6. srpna 2012 v 21:24 | Percabeth |  Percy Jackson
Znáte Lady Gagu? má píseň "Pokerface" v Percym Jacksonovi: Zloděj Blesku :)

Zdroj: Youtube.com